دستگاه اره اسلب بر

Marble Gang Saw

اره اسلب بر یکتاصنعت برای برش کوپ های ماربل طراحی و ساخته شده است. در این دستگاه، تیغه ها در ارتفاع ثابتی قرار گرفته و عملیات برش با بالا رفتن بلوک سنگ به سمت قفسه تیغه ها انجام می گردد.

اره اسلب بر با تبدیل حرکت دورانی به حرکت خطی جهت بریدن سریع کوپ های سنگ طراحی شده است. این اره با 80 تیغه و کورس حرکتی 800 میلیمتر قادر به بریدن کوپ به ابعاد (طول: 3000 * عرض: 2000 * ارتفاع: 2100) می باشد. قفسه تیغه ها در ارتفاع ثابتی از سطح زمین توسط دو شاتون در نوسان است. همزمان آسانسور حامل کوپ با سرعت قابل کنترلی از پایین به سمت تیغه ها حرکت می کند. 

حرکت نوسانی قفسه تیغه ها بصورت حیرت انگیزی کارآمد و قابل اعتماد است. این دستاورد مدیون راهنماهای لغزشی هیدرواستاتیک است که در آن روغن تحت فشار بصورت یک لایه بین سطح لغزنده حرکت می کند. این لایه روغن مانع تماس مستقیم قطعات مکانیکی گردیده و موجب حذف ارتعاشات مجموعه راهبر شده و حرکت دقیق و آرام قفسه تیغه ها را تضمین می نماید. حرکت روان و آرام قفسه تیغه ها، باعث برش صاف و دقیق کوپ سنگ می شود.

آسانسور اره روی دو ریل جناقی هدایت می شود. دو ریل دیگر به صورت تخت می باشند. لغزش روی ریل به علت انتخاب متریال مناسب با حداقل اصطحکاک همراه است. ریل ها توسط فنرهای بشقابی داخل دمپر، تحت فشار اولیه مناسبی هستند تا هرگونه ارتعاشی را حین برشکاری کوپ حذف نمایند. بالا رفتن آسانسور توسط چهار پیچ قدرتی (ماردون) که با هم سنکرون شده اند، صورت می گیرد

مشخصات فنی اره اسلب بر

AMOUNTHSUNITTECHNICAL DATAمشخصات فنی
80-90NNumber Of Bladesتعداد تیغه ها
800mmBlade Strokeکورس تیغه ها
92RpmFly Weel Speedسرعت چرخ طیار
132KwMain Motor Powerقدرت اصلی موتور
20Cm/hMax Feed Speedحداکثر سرعت برش سنگ
55000KgMachine Weightوزن دستگاه
13200.5500.5200mmOverall Dimensionsابعاد کلی دستگاه
3400.2000.2100 mmMax.Block Dimensionsحداکثر ابعاد کوپ